Чому на деяких маршрутах у Львові більше не курсують автобуси

12085 2
За даними управління транспорту, більше не обслуговуються маршрути №№ 12, 30, 35, 49, 54.
фото: portal.lviv.uа

фото: portal.lviv.uа

На маршрутах №№ 12, 30, 35, 49, 54 у Львові більше не курсує жоден автобус. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив в. о. начальника управління транспорту Олег Партика.

«Перевізники не мають автобусів і водіїв. Також кажуть, що це нерентабельні маршрути. Маршрути будуть виставлені на новий конкурс, і, можливо, знайдуться охочі їх обслуговувати», – говорить він.

Маршрути №№ 12 і 35 обслуговує ТОВ «Міра і К», №30 – ТОВ «Фіакр», №49 – ТОВ «Успіх БМ», №54 – ПАТ «АТП-14630».

Читайте також: Непереможна маршрутка. Чому у Львові так складно змінити транспортну систему

За словами Олега Партики, це не нормальна ситуація, що перевізники відмовляються обслуговувати маршрути, які в них були прописані в договорах.

«Управління транспорту наразі не може на них вплинути, якщо немає транспортного засобу та водія. І ми їх за це не штрафуємо. Невдовзі буде оголошено новий конкурс, і тоді ситуація має змінитися», – каже він.

Коли саме оголосять новий конкурс перевізників, він не уточнив. Проте раніше заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив, що його мають оголосити або в кінці квітня, або на початку травня. Після проведення конкурсу проїзд у автобусах Львова може подорожчати до 7 гривень.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
4 Травня, 2018 23:28
Уля Змініть маршрут 30 на попередній(Новий Львів-центр-рясне) тоді і людей більше буде іздити, і рентабельніший буде, а то на Шута Руставеллі іде, а потім хто зна де петляє...
4 Травня, 2018 18:50
Панур Хто буде халявщиків возити?))) Все вірно ро[***]. най лмр комунальний транспорт запускає на ті маршрути. нові з кондюками і електронними квитками інтернетом чи шо там ще наші вибагливі пасажири хотіли. Най курсують. А шановні пасажири будуть ходити пішки раз в еталонах хреново. Петицію подали про заборону маршруток от звикайте.