Чи буде у Львові електробус?

3276 0
Цього року на вулицях Львова має з’явитися електробус. У проекті бюджету розвитку м. Львова на 2015 рік передбачені видатки у розмірі 9 мільйонів гривень на придбання такого транспорту.

Електробус зможе працювати як тролейбус та як автобус – використовуючи електричні батареї.  Це буде перший транспортний засіб такого типу, виготовлений в Україні.

Попри те, що електробус обійдеться у чималу суму, за словами директора департаменту економічної політики Ірина Кулинич, таким чином місто зможе підтримати свого виробника:

«Коли приїжджає будь-яка делегація з інших міст чи іноземці, і ми показуємо, що ми підтримуємо нашого товаровиробника, де працюють львів’яни і отримують зарплати і цей транспорт їздить вулицями міста – це правильно», - сказала вона у ході громадських слухань про бюджет розвитку м. Львова на 2015 рік, повідомляє кореспондент tvoemisto.tv.

«Це перший взірець електробусу в Україні. Лише в кількох містах Європи працює електробус і якщо Львів запустить такий транспорт – це позитив, не кажучи про те, що за таким громадським транспортом майбутнє», - додав голова постійної депутатської комісії з фінансів та планування бюджету Яромир Самагальський.

Разом із тим, один із учасників громадських слухань звернувся до представників влади міста із проханням переглянути рішення щодо придбання електробуса. Адже, за його словами, на сьогоднішній день багато тролейбусів в жалюгідному стані і їхнє технічне обслуговування не проводиться, натомість, сума, яку планують витратити на електробус надто велика.

Бюджет розвитку м. Львова наразі не затверджений. Його розгляд планують на черговій сесії міськради. 

Читайте також: Електробус у Львові: переваги і проблеми


Читайте також: