Чи планує МОЗ закривати храми на карантин. Пояснення

723 0
Очільник МОЗ каже, що сам ходить до церкви та не раз спостерігає за недотриманням правил карантину там.
Фото: pravlife.org

Фото: pravlife.org

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що у Міністерстві охорони здоров`я не планують забороняти відвідувати церкви під час адаптивного карантину. Однак під час богослужінь потрібно краще стежити за виконанням епідеміологічних правил. Про це він повідомив під час під час брифінгу у Львові сьогодні, 6 серпня.

«Я навіть не знаю, як це коментувати. Яке закриття церков? Це вже хтось щось самостійно придумав... Звинувачень на адресу церков я ніколи не робив. У висновках епідеміологічних розслідувань зазначено, що посилення розповсюдження коронавірусу відбувається за рахунок транспорту. В деяких районах ми фіксуємо, що це відбувається під час богослужінь», – каже він.

Читайте також: Світ шукає, як протидіяти коронавірусу, у нас крайня - церква

Очільник МОЗ додає, що сам ходить до церкви та не раз спостерігає за недотриманням правил карантину там.

Нагадаємо, що раніше під час під час традиційної селекторної наради під головуванням президента України очільник МОЗ повідомив, що головною причиною зростання кількості хворих на Заході є богослужіння. Водночас Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій публічно відреагувала на звинувачення міністра охорони здоров’я. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!