Чи працюють делініатори на площі Франка у Львові. Відео

2174 1
Деякі водії й надалі виїжджають на зустрічну смугу, якою їде трамвай.

Кілька тижнів тому зі всіх сторін площі Франка у Львові встановили гумові делініатори, які мали б унеможливити рух авто по зустрічній смузі, якою курсує трамвай. 

Читайте також: На частині вулиці Свєнціцького встановлять бетонні делініатори

На цій площі автомобілі, які їдуть від Стрийського ринку в напрямку вулиці Вітовського, часто виїжджають на зустрічну смугу, якою рухається трамвай. Крім цього, повертаючи на площі Франка у напрямку Стрийського ринку водії також часто виїжджають на зустрічну смугу, звідки їдуть трамваї №4.

Читайте також: Коли у Львові встановлять делініатори на площі Осмомисла

Додамо, що у квітні міська комісія з безпеки дорожнього руху погодила встановити гумові стовпці на частині вулиці Богдана Хмельницького та на площі Франка, аби пришвидшити рух трамваїв та уникнути простоїв. Гнучкі делініатори активно встановлюють на проблемних вулицях Києва, аби унеможливити незаконне паркування. 

Вікторія Ейсмунт

Відео Ігоря Мартиніва

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:
11 Листопада, 2019 13:42
... кращим делiнiатором для цього рогатого бидла на колесах був би кулемет 16го калiбру...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!