Чим у Львові зайняти дитину? Перелік гуртків

9388 1
Дитячі клуби Львова пропонують різні можливості для активного дозвілля. Танці, малювання, рукоділля, фотографія, іноземні мови, спорт, – серед 56 гуртків можна обрати будь-який за смаком чи здібностями дитини.

Загалом, у мережі клубів працюють: 20 творчих гуртків (образотворче, декоративно-прикладне мистецтво, бісероплетіння, просторове макетування, анімація, фотографія), 16 спортивних секцій (настільний теніс, бойові мистецтва, загально фізична підготовка, футбол), 11 вокально-хореографічних, 2 національно-патріотичних та 7 гуртків іноземних мов, – інформує прес-служба міста.

 

Запрошують маленьких львів’ян від 6 років. Заняття – безкоштовні. Записатися можна протягом навчального року безпосередньо у педагога в клубі. 

Більше інформації про гуртки Дитячих клубів Львова можна – за номерами телефонів:


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
19 Вересня, 2015 23:09
Елена Дорогі матусі)) Зробіть собі та малюку подарунок. Придбайте дитячий журнал «Пізнайко». Не пошкодуєте!!!Подарувала вже не одній подрузі. Справжня нахідка для батьків та малюків. Цікавий, розвиваючий, з іграми та головоломками. До того ж журнал друкується для різної вікової категорії дітей від 3 до 10 років. [***]://posnayko.com.ua/about/about-journal/