ДАБІ нарешті погодила будівництво «Фабрики повидла» у Львові. Коли почнуть роботи

2105 0
Арт-центр 5 разів подавав документи на погодження будівництва.
Фото: Божена Закалюжна / Facebook

Фото: Божена Закалюжна / Facebook

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (ДАБІ) погодила облаштування культурно-мистецького центру «Арт-центр Фабрика повидла» у Львові на вулиці Богдана Хмельницького, 124. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила директорка Jam Factory Art Center та Harald Binder Cultural Enterprises Божена Закалюжна.

Читайте також: Якою буде Фабрика Повидла у Львові після реконструкції

Дозвіл отримали сьогодні, 29 вересня. Будівельні роботи почнуть за кілька днів, вони триватимуть орієнтовно 1,5-2 роки. За словами Божени Закалюжної, вони пів року очікували від ДАБІ на погодження будівництва. 

Тут планують створити некомерційний культурний проєкт із майстернями, галереями, просторами, внутрішнім двориком, кафе та технологічними приміщеннями.

Землі, на яких планують реконструкцію, призначені для обслуговування культурно-просвітницьких закладів та громадської забудови. Будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення, тож приміщення вежі планують реконструювати, а решта прибудов не мають перевищувати 23,6 м.

Читайте також: Пішохідний міст, своя площа Ринок і Фабрика повидла. Як зміниться Підзамче

Нагадаємо, що у грудні 2018 року у Львові погодили містобудівні умови та обмеження на реконструкцію Фабрики повидла, що на вулиці Богдана Хмельницького,124. Частина об’єкту є пам’яткою архітектури місцевого значення, фасад будівлі вежі планують реставрувати.

Реконструкцію колишньої фабрики спиртових напоїв на вулиці Богдана Хмельницького інвестував швейцарець Гаральд Біндер. Її перетворять у некомерційний культурно-мистецький центр із галереєю, театром, внутрішнім двориком, кафе та іншими громадськими приміщеннями. Виставковий простір матиме рухомі стіни. У блоці для театральних та музичних виступів передбачили репетиційні зали та повністю оснащені гримерки, приміщення для зберігання техніки та елементів сценографії. 

Христина Гоголь


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!