DayLook у Львові

2185 1
Tvoemisto.tv продовжує слідкувати за тим, як одягаються люди, що ходять вулицями твого міста. Що надихає їх вранці обирати той чи інший одяг, чи створює він настрій на день? Про це читайте у проекті DayLook у Львові.

Джефферсон Лопез, 22 роки, студент факультету журналістики університету ім. Івана Франка. 
 
Джефферсон приїхав на навчання у Львів з Еквадору, вже кілька років мешкає у Львові, і вже встиг розробити собі шопінг-маршрут. «Зазвичай їду в Ашан, там купую одяг. Коли нема часу – то їду в центр» - розповідає Джефферсон. Його улюблені  магазини – це Zara та Reserved. Студент з Еквадору не скупиться на шопінг – каже, що в середньому витрачає 8-10 тисяч гривень на місяць на одяг. Шопінгом займається регулярно – 3-4 рази на місяць. Проте Джефферсон зараз не працює – тож одяг купує на стипендію. 
 
Але, попри досить часті походи по магазинах, Джефферсон стверджує, що за модою не слідкує – жодних блогів не дивиться і сайтів про моду не відвідує. Головне для нього – це комфорт. «Що ж до натхнення – то на вибір одягу впливає  багато факторів. Наприклад, сьогодні був хороший день, чудова погода, вирішив так вдягнутись і пройтися центром міста. Зараз йду купувати квіти для своєї дівчини» - ділиться Джефферсон весняним настроєм.
ТЕГИ: DayLook, Zara

Читайте також:
22 Лютого, 2015 19:27
ЧИТАЧ 8-10 тисяч гривень у місяць?
О_о