Десяте золото. Ще двоє українських спортсменів здобули перемогу на Паралімпіаді у Токіо

1437 0
Роман Полянський здобув десяте золото для України, випередивши суперника із Австралії на 12 секунд.
Фотоколаж: Твоє місто

На XVI Паралімпійських іграх у Токіо українська стрибунка у довжину Оксана Зубковська здобула золоту медаль. Також золото, уже десяте, для України виграв веслувальник Роман Полянський.

Оксана Зубковська виграла фінал з результатом 5,54 метра, а Роман Полянський здолав дистанцію 2000 метрів за 9 хвилин 48,78 секунди, випередивши суперника із Австралії на 12 секунд.

Загалом у заліку паралімпійської збірної України уже 10 золотих медалей, 17 срібних і 9 бронзових.

Нагадаємо, що львівська фехтувальниця Наталія Морквич вчора, 28 серпня, здобула «срібло» на Паралімпійських іграх.