Дев’ять вихованців ЛКП Лев шукають нові домівки. Фото

3230 0
Львів’ян закликають прилаштувати песиків, які зараз перебувають в ЛКП «Лев».
фото: ЛКП "Лев"/Facebook

фото: ЛКП "Лев"/Facebook

У ЛКП «Лев» просять львів’ян прилаштувати собак, що наразі знаходяться під опікою підприємства. Про це йдеться в повідомленні ЛКП на сторінці у Facebook.

«Шоколадний курцхаар, милий стаффордширський тер’єр, ніжний та дружній пітбуль… Ці 9 собак ламають стереотипи про свої породи і мають велику мрію стати домашніми тваринами чи повернутися додому», – йдеться у повідомленні.

Tvoemisto.tv пропонує ближче познайомитися з вихованцями комунального підприємства.

Конан. Шоколадний красунчик. Молодий курцхаар. Можливо, хтось впізнає свого улюбленця, оскільки такі собаки не народжуються на вулиці. Слухняний та добре гуляє на повідку.

Ікар молодий метис німецької вівчарки. Слухняний та виважений, піддається навчанню. Чудовий друг та охоронець.

Гермес – собака, якого, за словами очевидців, викинули з авто. Невідомо, чим керувалися такі люди, які зробили такий жахливий вчинок. Попри це, цей молодий собака чемно гуляє на повідку і дружній до інших собак. Чудовий відданий друг.

Сара. Собачка, яка потрапила до нас з важкими ранами на шкірі, швидше за все, від покусу інших собак. Наші ветеринари врятували та вилікували її. Після усього пережитого на вулиці вона не може повертатися знову в зону ризику. Тому дуже віримо, що її хтось забере до себе додому та буде піклуватися та оберігати цю невелику чемну красуню.

Вільфред. Молодий собака метис вівчарки. Наразі трішки розгублений та наляканий, але піддається навчанню, чемно гуляє на повідку і дружній до людей.

Грум, метис пекінеса. Хлопчик з перчиком. Миленький та з гарним закрученим хвостиком і з міцним вольовим характером. Потребує господаря, який зможе цьому красунчику приділити час для уроків з кінологом та спілкування.

Цирі. Ця красуня потрапила до нас наляканою, довелось довго завойовувати її довіру. З її поведінки робимо висновки, що вона мала непросте життя на вулиці. На щастя, завдяки кінологу та людині, що знайшла Цирі та викликала наших ловців, і тепер майже щодня приходить погуляти з нею, тварина почала знову довіряти людям.

Стілла досі в ЛКП «Лев». Це – собака зрілого віку, метис стаффордширського тер’єра. Має куповані вушка, швидше за все, була домашньою та квартирною собакою. Добре гуляє на повідку, дружня й не агресивна до людей, не зважаючи на зраду свого господаря.

Цент (Майк) також досі у нас. Неймовірний красень-пітбуль з рідкісним сіро-мигдалевим окрасом. Чемний молодий собака, абсолютно неагресивний, соціалізований.

Фото Богдана Сонячного


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар