Дев’ять вихованців ЛКП «Лев» шукають нові домівки. Фото

940 0
Львів’ян закликають прилаштувати песиків, які зараз перебувають в ЛКП «Лев».
Фото: ЛКП "Лев"

Фото: ЛКП "Лев"

Дев’ятеро вихованців ЛКП «Лев» потребують нової дрмівки. Львів’ян просять прилаштувати собак, що наразі знаходяться під опікою підприємства. Про це йдеться в повідомленні ЛКП на сторінці у Facebook.

Дарсі та Джона, молоді собаки віком до одного року. Обидві активні, гавкучі та налаштовані на людину, тобто соціалізовані. Можуть жити в родині з дітьми, що люблять тварин. Зовсім не агресивні та чудово піддаються навчанню.

Дарсі та Джона, молоді собаки віком до одного року. Обидві активні, гавкучі та налаштовані на людину, тобто соціалізовані. Можуть жити в родині з дітьми, що люблять тварин. Зовсім не агресивні та чудово піддаються навчанню.

Дора. Зворушлива красуня. Метис бультер’єра. Опинилася на вулиці з невідомих причин, хоча поводиться як повністю соціалізована та домашня тварина. Шукаємо для неї справжніх відповідальних господарів.

Нуар, чудовий чемний песик. Молодий та соціалізований, повністю налаштований на людину, стане вірним охоронцем та другом.

Гера. Красива та незвична метис спанієля. Має купований хвостик. Поводиться, як домашня тварина. Вона дружня, енергійна, гавкуча та щиро радіє контакту з людьми. А ще вона вміє дружити з іншими собачками.


Має нову подругу – Льолю. Льоля доросла, віком близько 5 років. Вона була домашньою, але через смерть господарів, залишилась без даху над головою. Тому шукає найтепліші руки.

Стафі, потрапив до нас з вулиці майже без шерсті. Після обстеження виявилось, що у нього демодекоз. Це, ймовірно, і стало причиною того, що Стафі став безпритульним… З його поведінки ми робимо висновок, що до хвороби він був домашнім улюбленцем. На щастя, захворювання Стафі лікується. Він видужує, і найближчим часом готовий переїхати у ноу родину аби стати її вірним охоронцем та другом. А ще Стафі дружній до інших тварин. 

Люля, собачка молода але ще наразі трішки налякана. З її поведінки припускаємо, що тваринку ображали. Хоча агресії до людей вона не виявляє. Чемна та слухняна.

Шеллі, метис шоколадного лабрадора. Молода собака. Чемна, розумна, соціалізована. Дуже любить обійми, тому, якщо ви хочете друга, який завжди зустрічатиме вас з роботи та даруватиме своє щире собаче тепло, це – вона.

Фото ЛКП «Лев»Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар