Для кого найбільше зростуть тарифи на тепло у Львові

2164 0
«Львівтеплоенерго» готує корекцію тарифів. Наступного тижня відбудуться громадські слухання.

ЛКП «Львівтеплоенерго» готує документи для коригування тарифів на опалення на гаряче водопостачання. Як розповів Tvoemisto.tv  начальник планово-економічного відділу підприємства Михайло Вількович, чинний тариф затверджували ще 2012 року з відповідним рівнем цін і потім кілька разів коригували. Зараз тарифи знову потребують корекції, бо зросли ціни на газ, воду та зріс рівень заробітної платні.

Найсуттєвіша зміна тарифів запланована для бюджетної сфери, оскільки уряд змінив ціни на газ для бюджетних організацій – вони зросли майже на 60%.

Читайте також: З липня у Львові вдвічі зросте вартість тарифів на тепло і гарячу воду

Відтак, на підприємстві прогнозують зростання умовно-змінної складової тарифу для бюджетників на 28,5% та, водночас, зниження умовно-постійної складової на 20%. Сумарно тариф зросте приблизно на 20%, що у грошовому виразі становитиме майже 300 гривень.

Натомість для населення ціна за опалення зросте на 0,1% від чинного тарифу, а підігрів води – на 2,7-2,9% або плюс від гривні.

Що ж стосується категорії «інші споживачі», то для них тариф зменшиться на 0,1%.

Натомість для релігійних організацій тариф на тепло зросте на 1%, а на гарячу воду – на 5,5%.

Громадські слухання щодо нових тарифів «Львівтеплоенерго» проведе 10 серпня о 10.00 за адресою вулиця Данила Апостола,1, актовий зал.

Детально з проектом нових тарифів можна ознайомитися за цим посиланням.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!