Для Львова розробляють офіційний сайт для відстежування громадського транспорту

2323 2
Запустити його планують до кінця місяця.
фото ілюстративне: соцмережі

фото ілюстративне: соцмережі

Для Львова розробляють офіційний сайт, на якому можна буде відстежити маршрут громадського транспорту. Про це під час ефіру у межах проекту Tvoemisto.tv «Реформи без ілюзій» повідомив керівник групи компанії «Геоінформаційні системи» Андрій Ковалик.

Читайте також: У чат-боті Lvivcstyhelper з’явилась інформація про рух громадського транспорту Львова

«Наша компанія займається комплексною системою управління транспортом і всі неофіційні додатки, які зараз відстежують транспорт, беруть інформацію у нас. Сайт для мешканців – це лише вершина айсберга. Є окремі додатки для водіїв, завдяки яким вони коригують свій графік, є сайт для адміністрації міста, перевізників», – каже він.

Дані в додаток надходитимуть від першоджерела, який збирає їх завдяки міжнародному протоколу egts. На сайті можна буде переглянути графіки маршрутів, кількість транспорту на маршруті, форум для спілкування. Доступ до цього сайту також матимуть перевізники та адміністрація.

Читайте також: Львів у смартфоні. Які послуги доступні мешканцям онлайн. Перелік

Поки що портал працює у бета-версії і запустити його планують до кінця листопада. Спершу портал працюватиме як сайт, який можна буде відкрити й у мобільній версії. Окремого додатка найближчим часом не планують.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.

...

Читайте також:
14 Листопада, 2019 15:12
хм так, яке ж ім'я директора тої фірми? хто то каже?
14 Листопада, 2019 14:35
Олнг [***]://track.ua-gis.com/iTrack/map/object;jsessionid=5CC174AF2FB90653644820E4FA5925FC#
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!