Для перевірки фондів Львівської галереї мистецтв створили додаткову комісію

1199 0
Міністр культури України Євген Нищук заявляє, що для звірки фондів Львівської галереї мистецтв імені Бориса Возницького створена додатково комісія.
фото: lvivposter.com

фото: lvivposter.com

Про це Євген Нищук сказав в ефірі програми Радіо Свобода «Суботнє інтерв’ю». «Зараз проводиться аудит. Комісія окремо додатково створена (щодо звірки фондів Львівської галереї мистецтв – ред.). Більше того, ми дякуємо, що вона зараз є і під пильним оком певних служб, я маю на увазі СБУ, МВС, інших органів, які досліджують факт можливої втрати», – розповів він. При цьому він не зміг повідомити, чи є якісь просування у розслідуванні ймовірного зникнення раритетних видань.

Раніше цього місяця у Мінкульті повідомляли про продовження звірення фондів Львівської галереї мистецтв. Міністерство очікує отримати результати перевірки до 1 березня 2017 року.

Нагадаємо, керівник Львівської галереї мистецтв імені Бориса Возницького Тарас Возняк 5 січня повідомив, що з «Музею мистецтва давньої української книги.) зникла майже сотня стародруків і рукописів XVI-XVIІ століть, серед них – «Апостол», виданий першодрукарем Іваном Федоровим, перші друковані львівські Євангелія, а також два цінних манускрипти.

У Нацполіції Львівської області порушили кримінальне провадження за статтею про привласнення, розтрату майна або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем. Триває досудове розслідування

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: