Для підприємців змінили терміни подання податкової звітності на ПДВ

1238 0
Податківці нагадують, що тепер звітувати потрібно щомісяця.
ілюстративне фото: lexinform.com.ua

ілюстративне фото: lexinform.com.ua

У травні набрали чинності зміни до нового податкового законодавства, згідно з якими встановлений єдиний звітний період для усіх категорій платників податку, зокрема і тих, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Про це повідомляє Управління ДПС у Львівській області.

Квартальний звітний період для податкової звітності з податку на додану вартість (далі – ПДВ) скасовується, натомість термін звітності становить один місяць.

«Таким чином, останнім звітним періодом для платників податку, які подавали звітність з ПДВ щоквартально, буде ІІ-й квартал 2020 року. Починаючи з податкової звітності за липень 2020 року, всі платники податку, зокрема і ті, хто перебуває на спрощеній системі, мають подавати податкову декларацію щомісячно», – пояснюють у податковій.

Читайте також: Президент підписав закон про єдиний рахунок для сплати податків

Платники податку, які до скасування квартального звітного періоду не подали звітність у визначені терміни, після переходу на місячний звітний період подають за такі попередні звітні періоди, які дорівнювали календарному кварталу, квартальну звітність.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!