Для прискорення руху на трасі Київ – Чоп змінили фази роботи світлофорів. Локація

2422 1
Найпроблемнішою ділянкою на трасі Київ – Чоп у межах Львівської області є перехрестя біля села Пісочна.

Щотижня, від вечора п’ятниці до вечора неділі на автобані Київ – Чоп (міжнародна траса М 06) у межах області ускладнено рух. У Львівській обласній адміністрації кажуть, що це закономірно, адже люди масово їдуть на відпочинок за місто, а потім повертаються. Щоб покращити ситуацію та прискорити рух, біля села Пісочна подовжили роботу зеленої фази світлофора.

Як прокоментував для Tvoemisto.tv керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА Роман Кокотайло, затори на трасі Київ – Чоп (на ділянці від Стрия до Миколаєва) здебільшого виникають на проблемному перехресті біля села Пісочна.

Читайте також: Якою буде Північна об’їзна дорога Львова. Схеми та характеристики

«Від Пісочної направо йде дорога на Дрогобич і Трускавець. На цьому перехресті зосереджується велика кількість транспорту і саме тут раніше була найбільша концентрація ДТП, – пояснює він. – У п’ятницю люди їдуть відпочивати за місто: у Сколівський район чи на Закарпаття. А в неділю повертаються до Львова. Траса Київ – Чоп перевантажена лише у цей час. Кількість транспортних засобів перевищує проектований транспортний потік. У будні таких проблем вже немає».

Як повідомив Роман Кокотайло, два тижні тому компанія «Онур», яка обслуговує цю ділянку, збільшила фазу роботи зеленого світла світлофора. «Тепер легше проїхати у напрямку руху зі Стрия на Миколаїв і навпаки. Це нововведення покращило ситуацію. Однак, світлофорний об’єкт і далі розмежовує потоки, щоб водії, які їдуть від Дрогобича на Миколаїв чи на Львів, також могли виїхати на трасу», – каже він.

Читайте також: Які дороги відремонтують на Львівщині до кінця року. Перелік ділянок

Водночас, за його словами, будівництва паралельних доріг чи розширення наявної траси поки що в планах ЛОДА немає: «За кордоном створюють транспортні розв’язки, але це роблять ще при будівництві доріг. У нас дорога вже є».

Юлія Сабадишина


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
26 Серпня, 2019 20:16
Руна Цей світлофор,це Суцільна пробка! Зло! Щоб цьому кокотайлу, все життя в таких пробках стояти!!!!