Для Сихівського району Львова створять стратегію розвитку

1631 0
«Інститут міста» започатковує проект «План дії для зміцнення громад» на Сихові.
фото: alex-shutyuk.livejournal.com

фото: alex-shutyuk.livejournal.com

Інститут міста започатковує проект, спрямований на створення стратегії розвитку для Сихова, повідомляє прес-служба ЛМР з посиланням на Інститут міста.

«Громада Сихова одна із перших подавала запити щодо створення єдиного документу, який засвідчує стратегічні цілі та інструменти перетворення та зміни їхньої громади. Зараз ми маємо можливість спілкуватися із активним середовищем цієї мікрогромади, це - громадські організації, активні мешканці, бізнес та місцева влада», - говорить менеджер КУ «Інститут міста» Максим Терлецький.

Проект має п’ять головних етапів:

1. Проведення та аналіз даних соціологічного дослідження серед 600 осіб, які проживають в Сихівському районі Львова.

2. Проведення навчання для громадських активістів для підвищення їхніх компетенцій у сфері належного врядування, місцевого самоврядування, стратегічного планування, публічного та проектного менеджменту; створення Стратегії розвитку мікрогромади Сихова із залученням усіх зацікавлених сторін.

3. Створення ескізного проекту громадського простору спільно із зацікавленими сторонами.

4. Створення дорожньої карти щодо активізації мешканців міста для сталого демократичного розвитку громад.

5. Презентації дорожньої карти серед інших громад міста Львова та міст України в цілому.

Читайте також: Ми зробили перший крок до спільного бачення майбутнього Сихова

«Проект має на меті глибинну роботу з мешканцями громади та напрацювання конкретного документу, який буде включати основні напрямки розвитку громади на певний період. Він є унікальним, адже його цільова аудиторія - мешканці однієї локальної громади конкретного міста. Напрацювання в рамках проекту дозволять місцевій владі оцінити справжню додану вартість зусиль активістів, які працюють задля реалізації проектів на території конкретної локальної громади у місті, і проаналізувати, як такі ініціативи впливають на загальну ситуацію у Львові. Звісно», - каже заступниця директора Інституту міста Анастасія Лепуга.

Проект фінансується Посольством Великої Британії в Україні в рамках проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні», який виконує Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» у співпраці з Інститутом міста.

Читайте також: На Сихові облаштували лавочки для мрій. Фоторепортаж

Нагадаємо, що у сквері Гідності відбили голову фігурі Богородиці.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар