До 100-річчя ЗУНР на фасаді університету Франка показали відеомапінг. Фото

1136 0
Текст медійного дійства начитував Юрій Андрухович.
Фото: прес-служба ЛМР

Фото: прес-служба ЛМР

У Львові на фасаді ЛНУ імені Івана Франка показали тематичний відеомапінг «Момент і Чин, або Великі Роковини» із нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР. До медійного дійства залучили акторів та оркестр. 

«Я вперше в житті писав те, що називається "текст на замовлення". Я думав, що це не відповідало моїм життєвим принципам, але виявилося, що іноді можна ставлення до цього змінювати. До мене звернувся режисер-постановник цього дійства Андрій Водичев, якого я багато років знаю, перед усім з театру імені Леся Курбаса, як талановитого актора. Він мені пояснив ситуацію, що, насправді, йдеться про такий проект міста, про львівський проектт», — розповів автор проекту Юрій Андрухович.

Медійне дійство супроводжували оркестром Ukrainian Festival Orchestra. Також до проекту долучилися художник Володимир Стецькович, диригент Іван Остапович, звуковий дизайнер Олесь Коваль, а також співавтори Андрій Петрук, Валерія Котеленець, Василь Колісник.

Фото прес-служби ЛМР

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!