Політична реклама

До бойкоту російських товарів у Львові долучилися аптеки

1270 1
Одна з мереж аптек, які широко представлені у Львові, оприлюднила своє звернення щодо економічного бойкоту товарів російського виробництва.

У звернені зазаначено, що мережа не вилучає з продажу ліки російського виробництва, оскільки розуміє свою відповідальність як закладу охорони здоров’я за лікування пацієнта, повідомляють активісту бойкоту у Facebook.

Однак покупців обов’язково інформуватимуть про країну-виробника ліків та іншої медичної продукції під час покупки. Відтак фармацевти пропонуватимуть заміну російських товарів на продукцію українського, європейського чи іншого виробництва.


Читайте також:
15 Квітня, 2014 19:33
ро Ви або [***],або лицеміри.Хочете покарати РФ - відмовтесь від газу і мобільного зв язку-він весь належить рос.бізнесу, а не вдавайте з себе борців великих,бо багато рос товарів не мають аналогів,а людям вони потрібні
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!