До кінця року хочуть відкрити частину Замарстинівської. Деталі

1718 0
Днями на Замарстинівській розпочнуть замінювати колектор.
фото назар притула

фото назар притула

У Львові триває ремонт вулиці Замарстинівської на ділянці від вулиці Липинського до Гайдаманцької. Цього року планують завершити роботи до вулиці Хімічної. Про це на брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Плануємо, що за сприятливих обставин до кінця року завершимо реконструкцію на ділянці від Липинського до Хімічної. В ідеалі – хотілось би, що зробили до Заводської, однак при ремонті колектора можуть виникнути непередбачувані обставини», – повідомив міський голова.

Наразі на Замарстинівській замінюють водопровід, поклали 250 метрів труби в напрямку вулиці Східної та змонтували чотири залізобетонні колодязі. Найближчими днями почнуть замінювати колектор.

Нагадаємо, ремонт Замарстинівської кілька разів відкладали. Торік, у серпні, анонсували, що ремонт вулиці розпочнуть на початку осені. Проте тільки у вересні оголосили тендер та очікувану вартість закупівлі – 90 110 686,80 грн.

На початку грудня вулицю закрили для проїзду електротранспорту. Тоді, за словами радника міського голови Львова Андрія Білого, реконструювати Замарстинівську планували на початку 2018 року.

У січні визначили переможця тендеру на реконструкцію Замарстинівської. Ним став ТОВ «Онур», який ремонтуватиме вулицю за за 84,47 млн гривень. Тут мають оновити трамвайні колії, замінити дорожнє покриття, колектори та комунікації.

Частину вулиці закрили для проїзду транспорту на початку березня, а наступного дня на Замарстинівській почали підготовчі ремонтні роботи — зняли дорожнє покриття, демонтували колії та електричні опори.

Наприкінці квітня на вулиці зупинили роботи, а проект відправили на доопрацювання. Під час підготовчих робіт виявили виявили пливун. На початку травня Львівавтодор отримав доопрацьований проект зі змінами до кошторису, в якому прописані додаткові витрати на прокладання глибшого колектора.

Назар Притула


Читайте також: