До Львова йде справжня осіння погода. Прогноз погоди на тиждень

9327 0
Впродовж тижня у Львові очікуються опади, а температура повітря не підніметься вище 20 градусів тепла.
Джерело: Myron Pankevich

Джерело: Myron Pankevich

У понеділок, 24 вересня, у Львові хмарна погода буде триматися до самого вечора. Нічний дощ вранці посилиться. У другій половині дня він почне стихати і ближче до вечора закінчиться. Температура повітря сягне 12 градусів тепла, пише sinoptik.

У вівторок, 25 вересня, протягом усього дня погода буде похмурою. Опади спостерігатимуться протягом усього дня. Температура повітря вночі становитиме 5-7 градусів тепла, а вдень — від 9 до 10 градусів вище нуля.

У середу, 26 вересня, хмари вже з ранку вкриють небо, і похмура погода триматиметься у Львові до кінця дня. Температура повітря вночі коливатиметься близько +3 градусів, а вдень сягатиме 12 градусів тепла.

У четвер, 27 вересня, у майже весь день погода буде похмурою, лише ввечері небо проясниться. Без опадів. Температура повітря вночі становитиме +8 градусів, а вдень сягатиме 12 градусів тепла.

У п'ятницю, 28 вересня, увесь день у Львові небо буде ясним, й хмари не затьмарять його до кінця дня.Температура повітря вночі становитиме 8 градусів вище нуля, а вдень — 20 градусів тепла.

У суботу, 29 вересня, хмарна погода протримається у Львові увесь день. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. Повітря прогріється до 12 градусів тепла.

У неділю, 30 вересня, небо у Львові цього дня буде ясним недовго, вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Температура на стовпчику термометра підніметься до +14 градусів.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар