Додаток львів’ян отримав грант на 50 тисяч євро від ЄБРР

3774 0
Проект «Go To-U», що займається розвитком інфраструктури для електромобілів, отримав ваучер від Європейського банку реконструкції і розвитку.
Фото: Nazar Shymone-Davyda/Facebook

Фото: Nazar Shymone-Davyda/Facebook

Додаток львів’ян «Go To-U», що займається розвитком інфраструктури для електромобілів, отримав ваучер на 50 тис. євро від Європейського банку реконструкції і розвитку у рамках програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів співзасновник проекту Назар Шимоне-Давида.

«Це не живі кошти, ми маємо домовитись із надавачами послуг, які будуть виконувати роботу, яку ми їм даємо, а ЄБРР буде оплачувати цю роботу. Це будуть IT-послуги та послуги дизайнерів, що будуть розробляти наш віртуальний кабінет для бізнесу», – розповів він.

Читайте також: Додаток львів’ян увійшов у топ-10 найкращих проектів кліматичних іновацій

За його словами, завдяки серверному вирішеню та віртуальному офісу партнери «Go To-U» зможуть керувати своїми зарядними станціями, відслідковувати гостей, клієнтів, влаштовувати різноманітні акції тощо. Він також додав, що виграні кошти - лише невелика частина від необхідної суми на реалізацію задуманого, але допомога від ЄБРР допоможе команді у процесі розробки.

Як пише Ain.ua, гранти на загальну суму 170 тисяч євро отримали п'ять українських компаній у галузі кліматичних технологій. Крім проекту «Go To-U», ваучери також отримали PassiveDom, Інвестиційна компанія «Символ», Sirocco Energy та фермерське господарство «Лиманське». Гранти вручають компаніям, щоб стимулювати подальшу розробку технологічних рішень для скорочення викидів парникових газів та розвитку ресурсоефективності й енергоефективності.

До кінця 2018 року програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери», загальний бюджет якої становить мільйон євро, планує підтримати близько 50 інноваційних проектів в Україні. Розмір ваучерів на окремі проекти може становити від 20 000 до 50 000 євро.

Микита Гладченко

ТЕГИ: ЄВРО, ЄБРР, Go To-U

Читайте також: