Доньку Козловського оштрафували за огорожу на Дорошенка

2919 2
Також адмінкомісія наклала максимальний штраф на юридичну особу, що проводить самовільні роботи на вул. Поповича, 5.
Фото: Тарас Бабенчук

Фото: Тарас Бабенчук

Сьогодні, 19 лютого, під час засідання адміністративної комісії ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини максимальний штраф у розмірі 170 тисяч гривень наклали на забудовника, який встановив огорожу на вул. Дорошенка, 2. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

За словами керівниці управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко та заступника голови Галицької райадміністрації Роман Гавчак, це — територія в межах історичного ареалу, а огорожу встановили без відповідних дозволів. Дозвіл на початок будівельних робіт також не видавали.

Водночас «Адміністративно-технічне управління» підготувало припис про порушення з вимогою демонтувати огорожу до 21 лютого. Присутній на засіданні комісії представник забудовника не надав відповіді, що паркан демонтують, стверджуючи, що документів про припис іще не отримали.

Читайте також: Григорій Козловський запропонував збудувати паркінг на площі перед Львівською оперою

Також адмінкомісія наклала максимальний штраф на юридичну особу, яка проводить самовільні роботи в будинку-пам'ятці культурної спадщини місцевого значення на вул. Поповича, 5.

Нагадаємо, що будівництвом готелю займається донька львівського бізнесмена та депутата Григорія Козловського Софія Максимець. Поява на початку Дорошенка нової будівлі спровокувала значні обговорення серед львів’ян, які не підтримали проєкт й на громадських обговореннях. 

Зрештою, виконком міської ради таки видав містобудівні умови та обмеження на зведення готелю, заходити у який можна буде з сусіднього «Гранд готелю», власником якого також є Григорій Козловський. 

Ділянку під комплекс депутати Львівської міської ради передали безкоштовно у власність ОСББ «Свободи 11» ще у квітні торік, вилучивши її з власності ТзОВ «Солодка вишиванка». Тоді кінцевим бенефіціарним власником ОСББ, згідно з аналітичною системою YouControl, був Григорій Козловський.

У вересні Софія Максимець разом з власницею ТзОВ «Солодка вишиванка» Лесею Данчевською намагалися отримати містобудівні умови та обмеження на проєктування на вул. Дорошенка, 2 готелю. Як пишуть «Наші гроші. Львів», Софія Максимець та Леся Данчевська стали власницями ділянки, надавши ОСББ позику під її заставу. Тоді виконком переніс це питання, бо до рішення була низка зауважень, після чого щодо будівництва провели дві зустрічі з громадськістю. 


Читайте також:
19 Лютого, 2020 15:07
Ростислав Оплески !! , для високо кваліфікованих посадовців міської ради, влади, адміністрації. Ті нікчеми називають пам'яткою архітектури кожний курник у місті збудований пращурами. В одному випадку Франко в туалет ходив, в будинку біля бібліотеки, який за жодних обставин, з того ж приводу, не можна розібрати, в іншому випадку рудера в центрі міста має спотворювати архітектуру Львова, бо була колись частиною кам'яниці, яку розбомбили, тож треба тепер молитися над залишками і краще влаштувати парад МАФів, що прикривають пам'ятку архітектури, а ніж збудувати щось гідне в центрі міста Львова, щоб стояло кілька століть і тішило око нащадків.
Звісно, законів треба дотримуватись, але в каналізацію такі закони, які заважають суспільству розвиватися. Одні намагаються заважати іншим зробити щось нове, якщо в їхню кишеню не покладуть прибуток і всюди використовують закони, щоб вдарити іншого, коли той щось цікаве і корисне хоче зробити для себе та міста. Так продовжується постійно при зміні влади одних на інших. Коли ж врешті ви нажеретеся тим баблом і заспокоїтесь ??!! Замість того, щоб створити в місті консиліум з питання естетичного вигляду міста, його архітектури, необхідності розібрати рудери, а на їх місті збудувати у відповідному стилі нові будинки ви влаштовуєте конфлікти. Коли ж ви знайдете узгоджене бачення, що, де, як і коли будувати у Львові ??
19 Лютого, 2020 13:09
666 ... знову татко кудись--комусь не заніс ? ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!