Політична реклама

Довідки про відсутність податкового боргу львів`янам видаватимуть за новим порядком

1004 1
Міністерство доходів та зборів України, наказом від 10.10.2013 р. № 567, затвердило Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Довідка видається безкоштовно на підставі заяви платника податків за основним місцем його обліку.

Термін видачі - не більше 5 робочих днів з дня отримання органом доходів і зборів заяви платника податків. Довідка може бути видана як в паперовому, так і в електронному вигляді, - повідомляє інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ  у Сихівському р-ні м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області.

Орган доходів і зборів визначає наявність/відсутність у платника податків податкового боргу на дату формування Довідки з урахуванням наявності/відсутності такого боргу в інформаційних системах органів доходів і зборів за основним та неосновним місцем обліку платника податків.

За наявності у платника податків податкового боргу органом доходів і зборів готується лист платнику податків (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі Довідки, який надсилається на адресу платника податків.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
31 Грудня, 2013 19:16
володимир Податкова йди на йух!