Dragon Capital стане співвласником ТРЦ Victoria Gardens у Львові

3376 0
Антимонопольний комітет України дозволив одній з найбільших інвестиційних компаній України придбати більшість в статуті ТОВ «Фенікс-капітал», яка перевищує 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Одна з найбільших інвестиційних компаній України Dragon Capital отримала дозвіл від Антимонопольного комітету на купівлю частки в статутному фонді компанії «Фенікс-Капітал», відтак стане найбільшим власником ТРЦ Victoria Gardens – найбільшого торгово-розважального центру в Західній Україні.

Як повідомила в коментарі Tvoemisto.tv начальниця управління інвестицій та проектів, заступниця директора департаменту економічного розвитку ЛМР Ольга Сивак, це є перша інвестиція компанії у Львів.

«Напевно, добре, що у Victoria Gardens з’явиться стабільний інвестор. Dragon Capital не є профільний стратегічний інвестор у нерухомість. Взагалі по Україні є мало інвестицій компанії у сектор нерухомості. Напевно, якщо Dragon Capital купує Victoria Gardens, це буде добрим сигналом для інших інвесторів», – говорить вона.

Власником ТзОВ «Фенікс-Капітал» є компанія «Глобкон Лімітед» (Велика Британія), яка належить двом громадянам Туреччини – Бураку Башлілару та Хазінедароглу Юміт Сюлейману.

Читайте також: У Львові відкрили найбільший торговий центр. Фото

Минулого літа власники «Фенікс-Капітал» заявляли про спроби рейдерства з боку колишнього менеджменту.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій та фінансових послуг. Компанія надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Вона була заснована у 2000 році у Києві.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар