Другу ділянку на Замарстинівській планують відкрити до кінця липня

934 0
На наступному відтинку до вул. Баронча залишилося прокласти трамвайну колію.

Другу ділянку на вул. Замарстинівській планують відкрити до кінця липня. Про це під час брифінгу повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Читайте також: Як виглядає Замарстинівська після реконструкції. Відео

«До вулиці Малинової вже може їхати транспорт. Тут облаштовані дощоприймачі, є дорожні знаки. А також враховані інтереси маломобільних груп. Наприклад, викладена тактильна плитка, дощоприймачі – закритого типу, тобто по них можна переміщатися. Наступною ділянкою, яку відкриємо вже до кінця місяця, буде відтинок до вул. Баронча. А до 20 серпня плануємо провести реконструкцію і до вул. Циганівки. Після мощення займемося озелененням територію, висадимо дерева», – каже вона.

За словами Ірини Маруняк, реконструкцію проводять вчасно, а підрядна організація вкладається у визначений план виконання.

Читайте також: Як ремонтують Замарстинівську. Актуальні фото

Нагадаємо, вулицю Замарстинівську закрили для проїзду електротранспорту у грудні 2017 року. Взимку торік провели тендер на підрядника, яким стало ТзОВ «Онур Конструкціон». Вартість робіт становить 84,47 млн гривень.

Частину вулиці від Липинського до Східної закрили для проїзду транспорту на початку березня, а наступного дня почали підготовчі ремонтні роботи — зняли дорожнє покриття, демонтували колії та електричні опори. Наприкінці квітня на вулиці зупинили роботи, а проект відправили на доопрацювання через виявлені пливучі ґрунти. Згодом роботи відновили. Вздовж вулиці мали зрізати всі дерева та замінити їх на молоді саджанці. Втім поки що нових дерев на висаджували.

Ольга Коваль


Читайте також: