Другу ділянку Замарстинівської відкриють для проїзду наступного тижня

2023 0
Йдеться про відтинок від вулиці Малинової до Східної.

Із 27 серпня у Львові відкриють для проїзду другу ділянку відремонтованої Замарстинівської. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Читайте також: Бруківку з площі Двірцевої замостять на Замарстинівській

Йдеться про відтинок від вулиці Малинової до Східної. Бруківку на вулиці вже замостили, втім вона ще має відстоятись, а підрядники — остаточно завершити всі роботи на цій ділянці.

Додамо, що першу частину вулиці, від Липинського до Малинової, після реконструкції відкрили 15 липня.

Читайте також: Як виглядає Замарстинівська після реконструкції. Відео

Нагадаємо, вулицю Замарстинівську закрили для проїзду електротранспорту у грудні 2017 року. Взимку торік провели тендер на підрядника, яким стало ТзОВ «Онур Конструкціон». Вартість робіт становить 84,47 млн гривень.

Частину вулиці від Липинського до Східної закрили для проїзду транспорту на початку березня, а наступного дня почали підготовчі ремонтні роботи — зняли дорожнє покриття, демонтували колії та електричні опори. Наприкінці квітня на вулиці зупинили роботи, а проект відправили на доопрацювання через виявлені пливучі ґрунти. Згодом роботи відновили. Вздовж вулиці мали зрізати всі дерева та замінити їх на молоді саджанці. Втім поки що нових дерев на висаджували.


Читайте також: