Два тижні ЛКП «Лев» працюватиме лише з невідкладними випадками

1428 0
Львівське комунальне підприємство «Лев» цьогоріч проведе щорічні карантинні заходи з 1 до 14 січня 2017 року.
фото: wapkin.dp.ua

фото: wapkin.dp.ua

Проте на ці два тижні робота припиняється лише частково: львів’яни надалі можуть реєструвати тут своїх домашніх улюбленців, однак  - в адміністративному корпусі підприємства. Як пояснила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак, такі заходи є обов’язковими для закладу ветеринарної медицини щонайменше раз на рік. До того ж, у 2016 році через ЛКП «Лев» пройшло понад 1200 безпритульних тварин.

«На час карантину адміністративний офіс ЛКП «Лев» продовжить реєстрацію домашніх улюбленців, весь персонал також працюватиме на своїх робочих місцях. Однак за ці два тижні ми не будемо здійснювати планового відлову тварин, але, звичайно ж,  прийматимемо собак в ургентних станах (наприклад, жертв ДТП) та тих, щодо яких будуть звернення через укус. За цей час маємо намір провести дезінфекцію усіх наших приміщень та території», – розповідає директор підприємства Оксана Кошак.

Нагадаємо, у Львові з 1 вересня на базі комунального підприємства «Лев» розпочалась обов’язкова реєстрація домашніх собак, а також котів – за бажанням власників, згідно з Правилами утримання і поводження з тваринами, затвердженими на сесії Львівської міської ради 17 березня 2016 року. На облікованій  тварині має бути одягнутий жетон, отриманий при реєстрації. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції або муніципальної дружини міста. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!