Дві третини детективів НАБУ у Львові – колишні правоохоронці

1076 0
У регіональному відділенні завершується процес укомплектування штату детективів.

Загалом у Львівському територіальному відділенні працюватиме 16 детективів. Про це під час прес-конференції повідомив очільник Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський. До цього часу в регіональному представництві працювали чотири розслідувачі.
 
«Я сподіваюся, що найближчим часом будуть укомплектовані на 100% всі посади детективів в Львівському територіальному управлінні. Нещодавно закінчилася третя хвиля відбору детективів розповів Тарас Лопушанський  За статистикою, звідки до нас приходять люди: третина працювали в поліції, третина в прокуратурі, третина взагалі не працювали в правоохоронних органах».
 
Читайте також: Будні львівських «шерлоків»: чим займаються детективи НАБУ
 
Протягом місяця рекомендовані на посади детективів кандидати ще проходять спецперевірки та тестування на поліграфі. Після вдалого проходження їх офіційно прийматимуть на роботу. 
 
Читайте також: На Львівщині НАБУ найбільше цікавиться залізницею та митницею
 
Нагадаємо, Львівське теруправління розпочало роботу 12 серпня 2016 року. Його діяльність поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області.
 
Зоя Красовська

Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар