Двоє львів'ян стали чемпіонами України з боксу

1695 0
У Львові завершився чемпіонат України з боксу. Двоє львів'ян отримали звання чемпіонів України.

У Львові на чемпіонаті України з боксу визначили переможців. У вагових категоріях до 49 та до 52 кілограм звання чемпіона присвоїли двом львів'янам: Назарові Куротчину та Андрію Тишковцю.

Ще один львів’янин Андрій Городецький (+ 91 кг) у фіналі програв дніпрянину Ігорю Шевадзудському, а Іван Данча у ваговій категорії до 64 кг став бронзовим призером чемпіонату України.

Виборовши чотири медалі, дві з яких золоті, збірна Львівської області виборола перше загальнокомандне місце.

«Дуже показовим є те, що цей чемпіонат України з боксу відбувся на призи Андрія Котельника, - каже голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський. – Можна не сумніватися, що для багатьох теперішніх боксерів Андрій є кумиром, тому його присутність на поєдинках – додаткова мотивація себе показати. Бувчи ще чинним спортсменом, Котельник неодноразово брав участь у чемпіонатах України, а відтак шлях до світової слави здобував саме через всеукраїнські турніри. Можливо, склад учасників чемпіонату України цього року був не найсильнішим, але впевнений, що деяким хлопцям вдалося постукати до збірної України, яку уже багато років очолює львівський тренер Дмитро Сосновський», – сказав Юрій Турянський.

Результати фінальних поєдинків:

49 кг. Назар Куротчин (Львів) – Євген Овсянніков (Черкаси) – перемога Куротчина

52 кг. Андрій Тишковець (Львів) – Максим Фатич (Миколаїв) – перемога Тишковця

81 кг. Степан Грекул (Чернівці) – Денис Солоненко (Вінниця) – перемога Грекула

75 кг. Валерій Харламов (Одеса) – Андрій Терегеря (Київ) – перемога Харламова

56 кг. Владислав Ветошкін (Хмельницький) – Олег Чулячєєв (Житомир) - - перемога Ветошкіна

60 кг. Дмитро Черняк (Донецька обл.) – Мирослав Гончар (Черкаси) – перемога Черняка

64 кг. Мгер Оганісян (Хмельницький) – Ярослав Харциз (Харків) – перемога Оганісяна

69 кг. Ярослав Самофалов (Київ) – Віктор Петров (Хмельницький) – перемога Самофалова

91 кг. Дмитро Лісовий (Вінниця) – Сергій Горсков (Харків) – перемога Горскова

+91 Андрій Городецький (Львів) – Ігор Шевадзудський (Дніпро) – перемога Шевадзудського