Директор «Львівтеплоенерго» не задекларував квартиру дружини

1150 0
У міській раді кажуть, що посадовець не знав про те, що його дружині подарували помешкання.
фото: kyiv.sfs.gov.ua

фото: kyiv.sfs.gov.ua

Прокуратура Львівської області розслідує провадження з приводу внесення в електронну декларацію директором «Львівтеплоенерго» Степаном Пакіжем недостовірних даних. Це випливає з ухвали слідчого судді Галицького районного суду Євгена Лялюка.

Згідно з документом, Степан Пакіж не вніс у свою річну декларацію відомості про квартиру, яка належить його дружині.

Водночас в ухвалі вказано, що оціночна вартість квартири перевищує 781 тисячу гривень, однак у договорі дарування вказано суму 418 тисяч грн. З огляду на це суд дав дозвіл представникам слідчих органів оглянути вказану квартиру в рамках будівельно-технічної експертизи. Ухвала оскарженню не підлягає.

Водночас у прес-службі Львівської міської ради повідомили, що Степан Пакіж вніс в декларацію інформацію про квартиру, яку подарували його дружині одразу після того, як стало відомо про дарування.

Згідно з даними юридичного департаменту, тесть Пакіжа перед смертю записав квартиру на свою дочку, але Пакіж про це не знав. А щойно дізнався, то одразу вписав ці дані в декларацію. Що ж стосується вартості квартири, то, на думку представників ЛМР, експертиза має встановити її реальну вартість.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар