Диригент Володимир Сивохіп отримав від міста «Золотий Герб Львова»

1320 0
Кожен твір концертної програми доповнювали світлові ефекти.
фото: philharmonia.lviv.ua

фото: philharmonia.lviv.ua

7 лютого у Львівській національній філармонії за участі Остапа Поповича, Академічного симфонічного оркестру філармонії та диригента Володимира Сивохіпа відбувся концерт «JaZZ & LoVE & FiRE».

Першою з несподіванок, за словами організаторів, стало те, що концерт вів генеральний директор Львівської філармонії, диригент Володимир Сивохіп: він розповідав про кожен твір програми, ділився історіями із особистого життя, життя філармонії, а також гастрольних поїздок оркестру. Під час подій він також отримав від міста відзнаку у вигляді золотого герба Львова.

Читайте також: В Україні я не знала диригенток. Оксана Линів про свій шлях до успіху

Два відділи концерту поєднали композиції американського композитора Джорджа Гершвіна (Кубинська увертюра, Рапсодія у стилі блюз, Американець в Парижі) та мексиканського митця – Артуро Маркеса (Конґа нового вогню, Данзон №2). По-новому прозвучала знаменита Рапсодія в стилі блюз Дж. Гершвіна, бо музиканти виконували її у транскрипції для труби та оркестру (солював Остап Попович). Бонусом стало виконання уривку із музики до фільму «Новий кінотеатр «Парадізо» (1988) Енніо Морріконе.

Кожен твір програми доповнювали світлові ефекти. Організатори кажуть, що подія була особливо важливою для генерального директора філармонії, адже у січні він святкував ювілей, а концерт 7 лютого став першим під його керівництвом у цьому році. 

Партнерська публікаціяЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!