DZIDZIO із симфонічним оркестром виконав «Молитву за Україну». Відео

3272 0
Робота над «Молитвою» завершилася в особливий день — на Благовіщення.
фото: ukr-space.com

фото: ukr-space.com

Михайло Хома (DZIDZIO) разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів кілька місяців тому почав працювати над проектом «Державний Гімн України». Про це йдеться на офіційному сайті виконавця.

Робота тривала в київському Будинку звукозапису, єдиному місці в Україні, де можна одночасно записати більше сотні музикантів та хористів. І під час роботи над Державним Гімном в Михайла Хоми з’явилась ідея записати також Духовний Гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Робота над «Молитвою» завершилася в особливий день — на Благовіщення. Режисером відео став Володимир Шурубура. Основною локацією обрали визначну пам‘ятку історії та духовності Софіївський собор (Софія Київська), місце особливої духовної сили захисту народу України.

«Молитва за Україну» — це неземна надпотужна сила, яка допоможе усім українцям перейти ці непрості часи, що зараз випали на долю України і всього світу», – йдеться в повідомленні.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!