Екзотичні мови за комп’ютером: ресурси для безкоштовного вивчення

4057 2
Світ стає все ближчим, тож знання китайської чи арабської не тільки сприятиме самовдосконаленню, а й можуть стати суттєвим бонусом в кар’єрі.
Фото: ілюстративне

Фото: ілюстративне

Збираєтеся поїхати до Швеції та хочете трішки підучити мову? Або збираєтеся влаштуватися на роботу в китайську фірму чи вирішили зрозуміти, про що говорять офіціанти в турецькому ресторані? Tvoemisto зібрало для вас корисні ресурси для вивчення екзотичних іноземних мов.

Турецька мова

Merhabaturkishангломовний ресурс,  де ви знайдете пояснення щодо лексики та граматики. Є розділи «базова турецька», «вчити турецьку самостійно», «говорити турецькою» та інші.

DuoLingo  –  англомовний додаток, який можна завантажити на телефон або планшет. Граючи, можна ознайомитися з граматикою та структурою турецької мови, вивчити базову лексику.

TurkishClass 101подкаст з туркомовними записами на різні теми. Обирайте будь-яку та вивчайте мову на слух.

TRTна порталі станції можна послухати турецьке радіо та подкасти. Будьте в курсі новин Туреччини і не тільки!

Японська мова

Офіційний сайт Ніхонго Нореку Сікентесту на знання японської для іноземців. Тут можна знайти інформацію про тест, матеріали та поради для підготовки. Лайфхак для тих, хто зайшов на сайт, і не зрозумів жодного ієрогліфа: мову можна змінити на англійську.

Learn Japaneseангломовний портал, де розміщені покрокові уроки японської. Є корисні відео та тексти.

JapanesePod101ютуб-канал, де ви знайдете відео про японську граматику, лексику, навчитеся читати та писати ці складні знаки.

Китайська мова

eСhineseLearning інтерактивний англомовний сайт, де є розділи як для дітей та підлітків, так і для дорослих. Можна не лише вивчати мову, але й знайомитися з китайською культурою.

Word Dictionaryангломовний словник, де можна вивчити, як покроково кресляться китайські ієрогліфи. Виявляється, вивчити їх не так вже й неможливо.

Learn Chinese with Litaoютуб-канал, де носій китайської пояснює граматику та лексику англійською. Є уроки різних рівнів.

Арабська мова

Introduction to Arabicбазова арабська для початківців. Можна вивчити алфавіт, навчитися читати, оволодіти головними фразами.

Learn Arabic for freeютуб-канал, де ви знайдете корисні уроки з орфоепії та граматики арабської, а також прослухаєте добірку інтерв’ю з арабськими субтитрами.

Arabic Podcast BBCтут ви не знайдете спеціалізованих уроків арабської, проте ресурс підійде для вивчення мови на слух. Є багато аудіозаписів, які постійно оновлюються.

Learn Arabic using Englishангломовний курс розмовної арабської, який допоможе вам спілкуватися цією мовою на дуже базовому рівні.

Шведська мова

Introduction to Swedish – англомовний курс шведської, який підійде початківцям. Тут знайдете уроки з граматики, фонетики, лексики.

SwedishPod101на цьому сайті знайдете кілька сотень аудіоуроків та записів на різні теми. Є форум, де прослухане можна обговорювати з іншими поціновувачами шведської.

SverigeRadioсайт шведської радіокомпанії. Можна обирати ті програми, які вас цікавлять, та слухати у вільний час.

English-Swedish Vocabulary Quizzesресурс, де є багато англо-шведських тестів з лексики. У такій формі вчити лексику – зручно та ефективно.

Learning Swedish – безкоштовний курс шведської для початківців. Дає базові письмові та мовленнєві навички.

Португальська мова

Ielanguagesбазовий курс португальської лексики. Тут знайдете основні фрази та вирази, а також лексику, необхідну для спілкування на базовому рівні.

Língua Portuguesaдистанційний курс португальської від університету  Анембі Морумбі. Тут знайдете головну лексику та граматику португальської. Easy Portuguese – англомовний сайт для вивчення португальської з аудіоуроками.

rafaтут ви знайдете 300 португальських слів, необхідних для повсякденного спілкування. Слова поділені за частинами мови.

Деякі корисні ресурси, які допоможуть, яку б мову ви не вчили

LanguageToolресурс, який допоможе вдосконалити письмові навички. Потрібно лише обрати мову, завантажити текст та перевірити помилки.

GINGERпрограма подібна до попередньої, але тут ви отримаєте ще й детальне пояснення ваших помилок. До того ж, її можна завантажити на мобільний пристрій.

italki.comзможете спілкуватися з носіями, виконувати та перевіряти завдання. Можете відчути себе викладачем та проводити лекції зі своєї мови.

LANG-8ви пишете текст мовою, яку вивчаєте, а носій мови перевіряє та, за бажанням, пояснює помилки. Ви можете віддячити таким самим чином.

Марія Очеретяна

...

Читайте також:
12 Лютого, 2018 10:29
Віктор Тепер лінки на місці.
Таке враження, що автор сама не пробувала працювати з цими ресурсами. Перші два є платними, що робить їх недоступними для багатьох користувачів, а відео з YouTube підійде лише для тих, хто вже опанував китайську до певного рівня, і містить скорочену інформацію з веб-курсу. Словник – незручний для користування і малоефективний.
eChineseLearning ([***]s://[***].echineselearning.com) 9-25$/hr
Learn Chinese with Litao:
([***]s://litaochinese.com/product/elementary-chinese-hsk-level-2-course/) $219
YouTube ([***]s://[***].youtube.com/playlist?list=PLx1Agzx9HiRqiJu_t4FsNKAP4oPRwV8lR)
Word Dictionary ([***]s://[***].mdbg.net/chinese/dictionary)
11 Лютого, 2018 15:20
Віктор Жоден з лінків не працює:(