Феєрверки в центрі Львова в новорічну ніч були несанкціоновані

928 0
Із організаторами новорічного свята на проспекті Свободи не погоджували використання піротехнічних засобів.

Феєрверки у новорічну ніч біля головної ялинки на проспекті Свободи не погоджували із організаторами свята. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила Марта Іванишин, керівниця ЛКП «Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка», який цього року організовував новорічне свято.

«Напередодні свята ми мали розмову із поліцією, яка патрулювала місто, і з представниками муніципальної дружини, щоб забезпечити порядок на святі», – каже Марта Іванишин.

Читайте також: Як у центрі Львова зустріли Новий рік. Фото

У прес-службі патрульної поліції Львова повідомили, що в новорічну ніч не склали жодного адмінпротоколу щодо запуску феєрверків та петард.

«Практично неможливо довести, що саме ті громадяни, які стояли неподалік, вчинили це адмінправопорушення. Кажуть, "не бачили" або "побігли хлопці у невідомому напрямку". Коли нас викликають, то ніхто не виходить і чітко не вказує, що ось ця людина запалила щойно салют. Вони підпалили і відійшли собі на бепезчну відстань», – повідомила у коментарі Tvoemisto.tv речниця Патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

За її словами, повністю викорінити феєрверки у місті складно, оскільки заборону на продаж і використання піротехнічних засобів сприймають не всі львів’яни.

За інформацією Патрульної поліції Львова, у період із 1 грудня по 2 січня до правоохоронців надійшло 48 викликів щодо використання піротехніки. У більшості випадків піротехнічних засобів на місці не виявили, а там, де виявили, – діти кидалися петрадами і з ними провели профілактичні бесіди.

«Був випадок, де петарда травмувала 11-річну дитину. Поліцейських викликала бабуся. Дитина має опіки обличчя. Також є вибухова травма обох рук у чоловіка від петарди. Декілька випадків продажу, але до приїзду поліції, зі слів заявників, правопорушники йшли з місця, боячись відповідальності», – розповіла Катерина Рибій.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року депутати ЛМР ухвалили постанову, яка забороняє використовувати та реалізовувати феєрверки, салюти та піротехнічні засоби на території міста Львова.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар