Фігуранти «Афери століття» намагались перепланувати історичну будівлю у Львові

2181 0
У вівторок, 13 лютого, були зупинені протиправні роботи у підвалі будинку на вул. Саксаганського, 3.
Фото: Andriy Moskalenko/Facebook

Фото: Andriy Moskalenko/Facebook

В історичній будівлі на вул. Саксаганського, 3 будівельники без дозволів намагалися проводити незаконні роботи, що могли призвести до нищення будинку-пам’ятки архітектури. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Працівники в підвалі намагалися порушити конструкцію між поверхами, власне вибити двері. Ці дії вдалося зупинити. Також на місце події було викликано поліцію. Сьогодні вранці ми комісійно були на місці. Там був збитий замок та встановлений новий замок, щоб не допустити проникнення в підвал», – сказав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

За словами начальниці управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко, власником приміщень в підвалі, де проводять незаконні роботи, скоріш за все є особа на прізвище Сандул. Саме це прізвище фігурує у більшості справ щодо незаконних робіт в будинках-пам’ятках архітектури та скандалі щодо «Афери століття» у Львові.

Читайте також: Мерія хоче придбати Львівський автобусний завод

Нагадаємо, що в листопаді 2016 року фахівці управління комунальної власності ЛМР виявили, що десятки комунальних приміщень Львова перереєстровані на приватних осіб – підприємниць Ірину Сандул та Людмилу Малькову. Після відкриття кримінального провадження у цій справі на частину приміщень було накладено арешт. Раніше вже вдалося повернути декілька комунальних приміщень у власність міської ради.

Фото: Andriy Moskalenko/Facebook


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!