Фільм тижня у Львові: «Думками навиворіт»

2457 0
Цього тижня Tvoemisto.tv рекомендує до перегляду позитивний мультфільм «Думками навиворіт», який розважить і дорослих, і дітей, а також надихатиме на нові звершення.
фото: planetakino.ua

фото: planetakino.ua

Головна героїня мультфільму – дівчинка на ім'я Райлі Андерсон. Як і всі дівчатка, вона вміє веселитися і радіти, а іноді сумувати чи боятися чогось. Причина цього - крихітні істоти, що живуть у штаб-квартирі формування емоцій – її голові. Радість – найголовніша з емоцій, але їй увесь час заважають гнів, відраза, страх і сум. Що б не відбувалося навколо, вони починають радитися між собою і, в залежності від того, хто з них переможе, Райлі або радіє, або засмучується.

Читайте також: Фільм тижня у Львові: «Посіпаки»

Мультфільм «Думками навиворіт» від студії Pixar Animation спільно з Walt Disney заснований на оригінальній ідеї оскароносного Піта Доктера. Він почав працювати над фільмом в 2011 році і зізнався, що історія одна з найбільш складних з тих, з якими йому доводилося мати справу.

Країна: США. Мова дублювання: українська, російська (Ялта). Жанр: мультфільм, комедія, сімейний. У головних ролях: Емі Барнс, Мінді Кейлер, Білл Хейдер, Філліс Сміт, Льюїс Блек. Режисер, сценарист: Піт Доктер. Тривалість: 102 хв.

Фільм можна переглянути у кінотеатрі «Планета кіно», що в King Cross Leopolis у смт. Сокільники на вул. Стрийській, 30. 

 

Підготувала Юлія Сабадишина


Читайте також: