Фільм тижня у Львові: «Світ Юрського періоду»

2145 0
Цього тижня Tvoemisto.tv рекомендує до перегляду фантастично-пригодницький бойовик «Світ Юрського періоду».
фото: planetakino.ua

фото: planetakino.ua

Із часу подій, показаних в першому фільмі про незвичайний парк, пройшло 22 роки. Тварини Юрського періоду вже перестали сприйматися відвідувачами як щось дивовижне, і відвідуваність парку йде на спад. Компанія-власник парку вирішує створити новий атракціон, який допоможе повернути закладу колишню популярність. Однак, не все відбувається так, як уявляли собі вчені, та нововведення замість безтурботної розваги стає найнебезпечнішим випробуванням для відвідувачів.

Продовження легендарної франшизи «Світ Юрського періоду» чекало свого виходу на екрани більше 10 років. Задумка зняти продовження популярної серії фільмів виникла відразу ж після створення третьої частини. Через розбіжності між членами творчої команди прем'єра переносилася. Спочатку передбачалося, що глядач побачить четверту частину влітку 2014 року. За час роботи над фільмом змінювалося також і його назва. Варіант, який усіх влаштував, почали знімати на Гаваях в квітні 2014 року.

Рік: 2015. Країна: США. Мова дублювання: українська, російська (Ялта). Жанр: фантастика, бойовик, трилер, пригоди. В головних ролях: Кріс Претт, Джуді Грір, Брайс Даллас Ховард, Джейк Джонсон, Вінсент Д'Онофріо, Лорен Лапкус. Режисер: Колін Треворроу. Сценарій: Рік Джаффа, Аманда Сільвер, Колін Треворроу. Тривалість: 124 хв. Вікові обмеження: 14 років.

Фільм можна переглянути у кінотеатрі «Планета кіно», що в King Cross Leopolis у смт. Сокільники на вул. Стрийській, 30, до 1 липня.

Підготувала Наталія Середюк

 


Читайте також: