Поліція допомагатиме фіскалам боротися з контрабандою на митниці

1014 0
Фіскали обіцяють, що дії правоохоронців не перешкоджатимуть митному оформленню та не призведуть до необгрунтованих затримок.
фото ілюстративне: прес-служба  ГУ ДФС у Львівській області

фото ілюстративне: прес-служба ГУ ДФС у Львівській області

Державна фіскальна служба України та Нацполіція розробили спільний алгоритм дій для реалізації експерименту щодо протидії контрабанді. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС України.

Механізм містить два блоки. Перший з них регулює перебування поліцейських у зонах митного контролю. Відповідно до повідомлення, поліцейські зможуть перебувати там з письмового дозволу начальника митного поста чи представника Прикорднонної служби.

Поліцейські мають повідомляти митників про можливі випадки контрабанди, а оглядати вантажи чи автомобілі зможуть тільки в рамках відкритого кримінального провадження.

Читайте також: Де відстежувати черги на пунктах перетину кордону України

Другий блок співпраці полягатиме в укладенні спільної угоди про надання доступу до системи митного оформлення «Інспектор-2006». Також фіскали отримали перелік поліцейських, яким буде надано право перебувати в зонах митного контролю. До кінця тижня цей перелік буде переданий до митниць.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар