ФК «Карпати» перемогли на виїзді АФСК «Київ»

1702 0
«Карпати» очолюють турнірну таблицю, мають 45 очок.
fckarpaty.org.ua

Сьогодні, 20 листопада, у Києві на стадіоні «Лівий берег» відбувся футбольний поєдинок між Львівськими «Карпатами» і АФСК «Київ». «Карпати» перемогли з рахунком 3:0.

Перший гол на 21-й забив Денис Галенков. Згодом, 75-й хвилині ще один гол у ворота киян забив Денис Кожанов. Третій гол 81-й хвилині забив Володимир Заставний.

«Здобули три очки, тому вся команда щаслива. Насправді гра була дуже важкою. Треба було адаптуватися до трохи незвичного для нас газону. Тут навіть м’яч відскакує по-іншому. Проте з часом ми призвичаїлися і продемонстрували свій футбол», – прокоментував матч півзахисник Карпат Андрій Ткачук, інформує сайт футбольного клубу.

Цей матч був завершальним у Другій лізі. «Карпати» очолюють турнірну таблицю, мають 45 очок.

Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!