ФОПам, які зупинили бізнес через карантин, виплачуватимуть допомогу на дітей

5330 0
Такі виплати будуть здійснюватися під час дії карантину, а також протягом 30 днів після його завершення
ілюстративне фото: Економічна правда

ілюстративне фото: Економічна правда

Уряд розробляє механізм виплати одному із батьків допомоги на догляд за дітьми віком до 10 років у розмірі прожиткового мінімуму. Таку допомогу пропонується надавати фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників та які на період карантину призупинили свій бізнес та втратили прибуток. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Читайте також: Для малого та середнього бізнесу розробили дві програми екстреної підтримки

«Є фізичні особи-підприємці та інші самозайняті, яким зараз дуже складно, але вони не хочуть припиняти підприємницьку діяльність і фактично пішли у неоплачувану відпустку. Такі особи не можуть прийти у центр зайнятості та отримати статус безробітного», – сказала очільниця Міністерства.

За словами Марини Лазебної, такі виплати будуть здійснюватися під час дії карантину, а також протягом 30 днів після його завершення залежно від ситуації з карантинними заходами, станом економіки країни.

Читайте також: Львівському бізнесу надали низку пільг на період карантину. Як скористатись

Міністр запевнила, що уряд уже найближчим часом ухвалить рішення про надання такої допомоги.


 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!