Фото дня: на площі Митній тестують інтерактивний фонтан

5226 1
Сьогодні, 13-го квітня, у Львові на площі Митній випробовують інтерактивний «сухий» («пішохідний») фонтан.
фото: vgolos.com.uа

фото: vgolos.com.uа

Площу Митну у Львові планують відкрити до Дня міста (3-го травня). Загальна вартість робіт реконструкції становить приблизно 6 млн грн. Передбачено пониження території, заміна верхнього покриття, заміна усіх комунікацій, оновлення фонтану, влаштування вуличних меблів та висадження нових дерев. Найголовніше на площі Митній – це «сухий» фонтан. Він буде пішохідним, тож люди зможуть ходити по ньому. Також фонтан не створюватиме незручностей взимку, коли не функціонуватиме. 

Як зазначала раніше для Tvoemisto.tv архітектора Ольга Криворучко, «сухий» фонтан – це лише умовна назва. Правильніше його називати «пішохідний».

Вода битиме вгору прямо із замощення, тому люди зможуть проходити поблизу фонтану чи бігати по його території. Такий фонтан не передбачає басейну. За її словами, це позитивний момент, адже саме там зазвичай накопичується сміття. «Вода буде доступною для людей: можна буде її торкатися, обливатися, бризкатися. Так ми зробимо фонтан цікавішим та інтерактивнішим», – розповіла Ольга Криворучко.

Детальніше про проект ревіталізації площі Митної читайте тут: Цієї весни на площі Митній запрацює фонтан та висадять дерева. Візуалізація

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
14 Квітня, 2017 14:43
Перехожий А підземний перехід мабуть не відкриють ніколи! Невже так складно відкрити хоча б половину сходів???!!! Люди ро[***] кілометровий гак, щоб попасти в поліклініку або перебігають через 4-ри ряди! Може досить знущатись з людей?!