Фото дня: у Львові відбувся флеш-моб до Дня міста

1951 0
Управління молоді, сім’ї та спорту спільно із активними представниками молодіжних громадських організацій, студентами та учнями сьогодні о 12:00 год на пл. Ринок біля Львівської міської ради провели флеш-моб до Дня міста. Управління молоді, сім’ї та спорту спільно із активними представниками молодіжних громадських організацій, студентами та учнями сьогодні о 12:00 год на пл. Ринок біля Львівської міської ради провели флеш-моб до Дня міста.
фото: facebook.com/lvivtravel

фото: facebook.com/lvivtravel

Перша частина відображала три епохи Львова: «Львів середньовічний», «Львів батярський», «Львів сучасний» за допомогою хореографічної постановки.

Інша частина: група людей виклала слова «ЛЬВІВ Я ♥ ТЕБЕ» під виконання пісні Т. Гаврика «Я ЛЮБЛЮ ТБ», а також випустила синьо-жовті кульки, сформовані у вигляді серця. У флеш-мобі взяло участь більше 400 осіб.

«Для того, щоб зробити флеш-моб наймасштабнішим та показати, як сильно ми любимо своє місто, запросили усіх охочих долучитись до нього та прийти на пл. Ринок», – зазначають в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар