Порозуміння знайдено: у Львові таки вшанують Кузьму Скрябіна

1355 0
Батьки покійного лідера групи «Скрябін» Андрія Кузьменка відкликали свою заяву про відмову від будь-яких заходів щодо вшанування пам’яті свого сина у громадському просторі Львова. Цьому посприяла розмова матері Андрія Кузьменка із головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським.
фото: artmodernmarketing.com, kp.ua

фото: artmodernmarketing.com, kp.ua

«Я зустрівся з батьками Андрія Кузьменка у вівторок, після того? як у ЗМІ з’явилася інформація про їхню заяву. Я переконав їх, що мерія не затягує процесу підготовки до конкурсу із вшанування пам’яті Андрія», – розповів у коментарі Zaxid.net головний архітектор Львова Юліан Чаплінський

За словами Чаплінського, батьки Кузьми емоційно відреагували на рішення виконкому про доопрацювання проекту конкурсу, ухвалене минулого тижня, сприйнявши його за зумисне зволікання. «Однак це необхідна умова для проведення успішного конкурсу, – каже Чаплінський. – Доопрацьоване рішення буде винесене на голосування виконкому ЛМР у п’ятницю, 24 липня, і буде підтримане».

Мова йде про облаштування площі Гасина на розі вулиць Коперніка і Стефаника. За словами Чаплінського площу перейменовувати не будуть, але там буде облаштований громадський простір із елементами вшанування пам’яті лідера «Скрябіна» на розі вулиць Коперніка і Стефаника.

Слова Чаплінського підтвердила Ольга Кузьменко, мати співака. «Так, конфлікт вичерпано. Чаплінський пояснив нам процедуру ухвалення рішення. Він особисто займається цим проектом, і я йому довіряю – якщо він щось обіцяє, то зробить», – сказала Ольга Кузьменко.

Нагадаємо, що у понеділок батьки Андрія Кузьменка висловили обурення діями міської влади і відмовились від будь-яких заходів щодо вшанування пам’яті свого сина.

Джерело: Zaxid.net


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар