Google запустив онлайн-екскурсії п’ятдесятьма музеями світу

6492 0
Користувачі Google вже можуть переглянути 150 інтерактивних виставок, 300 тисяч фотографій і відео і 30 віртуальних турів.
фото: youtube.com

фото: youtube.com

Google запустив тематичну онлайн-експозицію, присвячену світу живої природи і еволюції людства. Користувачам пропонується відвідати 150 інтерактивних виставок з 300 тисячами фотографій і відео і 30 віртуальними турами по 50 музеям світу. Онлайн-екскурсії доступні на сайті проекту Google Arts & Culture.

Як повідомляють розробники, вони використовували технологію віртуальної реальності, щоб «оживити» деякі експонати, наприклад, Жіраффатітана з Музею природної історії в Берліні, одного з найвищих динозаврів, коли-небудь жили на планеті.

Відвідувачам онлайн-виставки також пропонують подивитися, як виглядають 3 000 видів живих істот, зібраних в одній гігантській шафі, і дізнатися, як могли виглядати наші предки.

Експонати можна розглянути в браузері, а також в новому додатку Google Arts & Culture на пристроях iOS і Android. Панорамні відео доступні також на YouTube. Всі інтерактивні виставки та онлайн-екскурсії проводяться англійською мовою.

Читайте також: Зі Львова до Лувру в один клік. ТОП-5 музїв світу, доступних онлайн

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також: