Google запустив в Україні безкоштовні тренінги з цифрового маркетингу

1472 0
Компанія Google-Україна запустила навчальну програму Digital Workshop – нову онлайн-платформу, яка пропонує безкоштовні тренінги з цифрового маркетингу всім охочим – від студентів до підприємців.
Фото: dt.ua, ringames.com, versii.if.ua, eveningkiev.com, plateginfo.com

Фото: dt.ua, ringames.com, versii.if.ua, eveningkiev.com, plateginfo.com

Мета програми Digital Workshop – надання необхідних знань та навичок для успішного розвитку бізнесу представникам малого та середнього бізнесу України за допомогою цифрових можливостей, – повідомляє Watcher.

Користувачі можуть вдосконалювати свої навички роботи в інтернеті за допомогою безкоштовних довідників на різні теми – від перших кроків з просування компанії в інтернеті до ведення маркетингових кампаній в соціальних медіа, використання можливостей мобільних телефонів для залучення нових клієнтів і багато іншого.

Користувачі можуть вибрати теми, які їм цікаві, або пройти весь онлайн-курс повністю і отримати сертифікат від Google і IAB Europe. Весь список тем ви можете знайти тут.

Всі представники бізнесу, а також індивідуальні користувачі, які зацікавлені в підвищенні рівня своїх цифрових знань, можуть підписатися безкоштовно і відвідувати онлайн-курси, доступні на платформі.

 Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар