Госпіталь у Винниках відновив роботу. Вночі там були проблеми із киснем

1000 0
Евакуйовано 21 пацієнта, з них 3 на ШВЛ
Фото: Фейсбук Андрія Васько

Фото: Фейсбук Андрія Васько

Госпіталь у Винниках продовжив роботу у штатному режимі. Вночі звідти евакуювали 21 одного пацієнта, тому що вийшла з ладу система кисневого постачання, про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив в.о. керівника центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.

Раніше йшлося про вибух під час заправки.

«20 листопада о 21:30 поступила інформація щодо виходу з ладу системи кисневого постачання КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих» та переведення клініки на резервне кисневе живлення від балонів», – пояснив Андрій Васько.

Для евакуації хворих залучили 16 бригад екстреної медичної допомоги.

«На місце прибув підрозділ ДСНС та надав технічну допомогу ремонтній бригаді. Кисневе постачання відновлено 21.11. о 00:25. Евакуацію припинено. До моменту відновлення кисневого постачання евакуйовано 21 пацієнта, з них 3 на ШВЛ», – написав він.

Госпіталь продовжив роботу в штатному режимі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!