Гранітні півкулі на проспекті Свободи замінюють на чавунні стовпці

1758 0
Комунальні служби Галицького району Львова розпочали роботи з заміни гранітних півкуль на чавунні стопці на проспекті Свободи.

Про це tvoemisto.tv повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

«На комітеті з доступності міського середовища у Львові було прийнято рішення замінити гранітні кулі, які унеможливлюють паркування на тротуарах, на інші обмежувачі – стовпці. Адже стовпці є більш зручними, особливо для людей з вадами зору», – розповів заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Роботи розпочали вчора на непарній стороні проспекту Свободи, і замість 8 півкуль було встановлено чавунні стовпці, висотою 1,3м.

«Стовпцями замінюють півкулі, розміщені впоперек тротуару на пішохідних переходах. Вздовж тротуарів встановлюватимуть стовпці, висотою 1м», – додав чиновник.

На сьогодні Галицька районна адміністрація отримала 50 зі 100 замовлених у ливарного заводу стовпців.

За словами Андрія Зозулі, демонтовані півкулі використовуватимуть за потреби в інших місцях.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!