Громадська організація Дубневичів хоче приватизувати приміщення у центрі Львова

2088 0
Загалом до приватизації пропонують шість приміщень.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

На сайті Львівської облради оприлюднили проект рішення «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад області», в якому зазначено шість приміщень, які планують приватизувати без конкурсу – способом викупу. Зокрема, ГО «Об’єднання підприємців Львівщини "Крок"» претендує на приватизацію 17,4 кв. м на третьому поверсі будинку на вул. Січових Стрільців, 3 у Львові. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Читайте також: У Львові дозволили реставрацію будинку Дубневичів

ГО орендує приміщення із листопада 2016 року. Згідно з даними про майно спільної власності, «Крок» платить за оренду  698 грн за місяць.

За інформацією сайту YouCntrol , засновниками ГО є шістнадцятеро осіб, серед яких колишні депутати міської та обласної рад і народний депутат від БПП Ярослав Дубневич. 

Окрім будинку на Січових Стрільців, до приватизації пропонують ще п’ять приміщень. Зокрема, підприємець Ігор Батюк претендує на будинок побуту «Ювілейний» на вулиці Чорновола, 59; Ірина Сендега – будинок №8 на вулиці Винниченка; ТОВ «Лінкон-ЛТД» претендує на приватизацію найбільшого у списку приміщення у 180 кв. м на проспекті Чорновола, 45а; за тією ж адресою українсько-австрійське підприємство ТОВ «Денон-Дентал» хоче придбати майно площею 122,4 кв. м. Одна нерухомість зі списку перебуває за межами Львова – смт Підбуж, Дрогобицького району – 55,8 кв. м на вул. Шевченка, 4.

Читайте також: Суд визначив заставу посадовцям компаній Дубневичів

Триповерховий цегляний будинок №3 на вулиці Січових Стрільців у Львові є колишнім будинком залізниці, збудований 1887 року архітектором Віцентом Равським. Нині використовується як офісне приміщення.


Читайте також: