Хто очолить театр Лесі Українки у Львові

1129 0
До 31 серпня у Львівського драматичного театру Лесі Українки з’явився новий директор, якого призначило управління культури Львівської міської ради. Про це повідомила начальник управління Ірина Магдиш сьогодні, 7 серпня, під час брифінгу.

«На посаду директора ми шукали людину, яка має великий адміністративний досвід, яка є менеджером і розуміється на документообігу, і яка буде у стані привести до ладу все те, що відбувається у театрі Лесі Українки, починаючи від бухгалтерських документів, наказів, і закінчуючи кадровою роботою. Ми зупинилися на кандидатурі Миколи Павліва, який багато років очолював відділ орендних відносин в управлінні комунальної власності, а це дуже важливий сегмент економічної діяльності також і театру», – розповіла Ірина Магдиш.

Микола Павлів буде керувати театром до 31 серпня,  потім управління культури планує провести конкурс на цю посаду і вибрати постійного директора або залишити на цьому місці Павліва, пише Львівський портал.

Як вже повідомляло Tvoemisto.tv раніше, театр також шукає претендентів на заміщення вакантних посад художньо-артистичного складу (артист вищої категорії, артист першої категорії, артист другої категорії). 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар