ID-паспорти можна оформити у всіх районах Львова. Адреси

2144 0
З 15 березня отримати ID-картки можна у всіх районах Львова та області.

Послугу отримання ID-картки можна у 29 територіальних міграційних підрозділах, повідомляють у Державній міграційній службі Львівської області.

Від часу впровадження ID-паспортів, Львівщина однією з перших в Україні 100% забезпечила можливість мешканцям області отримати нові зразки документів безпосередньо у районі, де вони проживають. Загалом, протягом півроку обладнання для виготовлення паспортів з електронним носієм додатково встановлено у 10 підрозділах міграційної служби Львівщини.

Читайте також: Усе, що треба знати про ID-паспорти у Львові. Питання та відповіді. Оновлено

ID-картку тепер можуть виготовити  не лише ті, хто має отримати перший паспорт, а й ті, хто змінив прізвище, чи має провести вклейку фото у зв’язку із досягненням 25-ти чи 45-ти річного віку. Також нові зразки паспортів можуть отримати громадяни, які втратили паспорт, чи у кого він пошкоджений. Вперше це треба зробити за місцем реєстрації, надалі – у будь-якому зручному міграційному підрозділі України.

За послугою з виготовлення паспорта для виїзду за кордон можна звернутись не залежно від місця реєстрації, у той міграційний підрозділ, який вам найзручніший.

Читайте також: Закордонний паспорт онлайн: коли можна буде оформити у Львові

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар